P0805Y5360LBT
MFR.Part #
P0805Y5360LBT
JLCPCB Part #
C4091860
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount