P0805Y3161BBT
MFR.Part #
P0805Y3161BBT
JLCPCB Part #
C4241333
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount