P0805Y1002LNT
MFR.Part #
P0805Y1002LNT
JLCPCB Part #
C4296367
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS