P0805Y3160BBT
MFR.Part #
P0805Y3160BBT
JLCPCB Part #
C3950936
Description
-55℃~+155℃ 200mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount