P0805E3161BBT
MFR.Part #
P0805E3161BBT
JLCPCB Part #
C3944464
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount