P0805Y2942LBW
MFR.Part #
P0805Y2942LBW
JLCPCB Part #
C3969333
Description
-55℃~+155℃ 200mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount