AA0805FR-072K4L
MFR.Part #
AA0805FR-072K4L
JLCPCB Part #
C4046334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS