CP0010180R0KE663
MFR.Part #
CP0010180R0KE663
JLCPCB Part #
C1403282
Description
-65℃~+225℃ 10W 180Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS