P0805Y2941LBW
MFR.Part #
P0805Y2941LBW
JLCPCB Part #
C4159356
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount