P0805Y2403LGT
MFR.Part #
P0805Y2403LGT
JLCPCB Part #
C3932666
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS