ERA-6AEB1431V
MFR.Part #
ERA-6AEB1431V
JLCPCB Part #
C4288157
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS