P0805Y2003LBT
MFR.Part #
P0805Y2003LBT
JLCPCB Part #
C4093115
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount