RER60F7870RC02
MFR.Part #
RER60F7870RC02
JLCPCB Part #
C1573517
Description
5W 787Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance