P0805Y2400BNT
MFR.Part #
P0805Y2400BNT
JLCPCB Part #
C4033184
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS