RWR89S4020FSS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89S4020FSS70
JLCPCB Part #
C1832193
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 402Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors