ALSR0115R00FE12NI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ALSR0115R00FE12NI
JLCPCB Part #
C1435641
Package
Plugin,D2.8xL10.3mm
Description
-65℃~+250℃ 15Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D2.8xL10.3mm Through Hole Resistors ROHS