P0805Y2152BNT
MFR.Part #
P0805Y2152BNT
JLCPCB Part #
C4297408
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS