CPF0805B267KE
MFR.Part #
CPF0805B267KE
JLCPCB Part #
C4166082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS