P0805Y1782LBT
MFR.Part #
P0805Y1782LBT
JLCPCB Part #
C4091810
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount