P0805Y1782BBT
MFR.Part #
P0805Y1782BBT
JLCPCB Part #
C4304204
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount