P0805Y1652LBT
MFR.Part #
P0805Y1652LBT
JLCPCB Part #
C3983603
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount