P0805Y1652LBW
MFR.Part #
P0805Y1652LBW
JLCPCB Part #
C4165196
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount