P0805Y1652BBT
MFR.Part #
P0805Y1652BBT
JLCPCB Part #
C4211585
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount