SG73P2ATTD1130F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1130F
JLCPCB Part #
C4264829
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS