P0805Y1003PBW
MFR.Part #
P0805Y1003PBW
JLCPCB Part #
C4218483
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount