P0805Y1003PBT
MFR.Part #
P0805Y1003PBT
JLCPCB Part #
C3941033
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount