Y11725K68280Q0R
MFR.Part #
Y11725K68280Q0R
JLCPCB Part #
C4286161
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.6828kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount