P0805Y1001PBW
MFR.Part #
P0805Y1001PBW
JLCPCB Part #
C4249656
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount