P0805K6810FGW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805K6810FGW
JLCPCB Part #
C4318714
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS