P0805K6810FGT
MFR.Part #
P0805K6810FGT
JLCPCB Part #
C4088743
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS