P0805H6810FGT
MFR.Part #
P0805H6810FGT
JLCPCB Part #
C4080229
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS