P0805K4642FNT
MFR.Part #
P0805K4642FNT
JLCPCB Part #
C4084606
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS