P0805K4322FNT
MFR.Part #
P0805K4322FNT
JLCPCB Part #
C4132310
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS