P0805K3322FNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805K3322FNT
JLCPCB Part #
C4181088
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS