P0805K1002GNW
MFR.Part #
P0805K1002GNW
JLCPCB Part #
C4088744
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS