P0805K1302GNW
MFR.Part #
P0805K1302GNW
JLCPCB Part #
C4104453
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS