P0805K1000GNW
MFR.Part #
P0805K1000GNW
JLCPCB Part #
C4129065
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS