TNPU1206750RBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206750RBZEN00
JLCPCB Part #
C4179696
Description
-55℃~+125℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS