RNR55H3401FMR36
MFR.Part #
RNR55H3401FMR36
JLCPCB Part #
C3499754
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors