P0805H2612FGT
MFR.Part #
P0805H2612FGT
JLCPCB Part #
C4026734
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS