BFC233911183
MFR.Part #
BFC233911183
JLCPCB Part #
C3299272
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 18nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS