P0805H2613FGT
MFR.Part #
P0805H2613FGT
JLCPCB Part #
C4151811
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS