P0805H2611FGT
MFR.Part #
P0805H2611FGT
JLCPCB Part #
C4182559
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS