P0805H2492FNT
MFR.Part #
P0805H2492FNT
JLCPCB Part #
C3988385
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS