CRCW080518K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080518K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C1854834
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS