P0805H2490FNT
MFR.Part #
P0805H2490FNT
JLCPCB Part #
C3944288
Description
-55℃~+155℃ 200mW 249Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS