CRCW0805806KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805806KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4179187
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS