P0805H21R5FGT
MFR.Part #
P0805H21R5FGT
JLCPCB Part #
C4079519
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS