ERJ-S06F8871V
MFR.Part #
ERJ-S06F8871V
JLCPCB Part #
C4143754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS