P0805H2150FGT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H2150FGT
JLCPCB Part #
C4313530
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS